Case IH JX

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 842.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 
 • Ciągnik CASE IH JX
 • Ciągnik CASE IH JX
 • Ciągnik CASE IH JX
 • Ciągnik CASE IH JX
 • Ciągnik CASE IH JX
 • Ciągnik CASE IH JX

 

NIEZRÓWNANA MOC DLA CAŁEGO GOSPODARSTWA

Ciągniki użytkowe Case IH JX doskonale nadają się do lekkich prac kultywacyjnych, obróbki użytków zielonych i zbiorów specjalnych.


Pięć modeli ciągników JX o mocy od 59 do 95 KM to idealne rozwiązanie dla mniejszych gospodarstw lub hodowli, gdzie potrzeba całkowicie niezawodnej, wydajnej maszyny do różnych zastosowań w uprawach roślin okopowych i zbiorach.

Charakterystyka ciągników JX

Modele Maks.moc silnika [kW/KM] Przyrost momentu obrotowego [%] Maks. udźwig Rodzaj przekładni Opcjonalna przekładnia z biegami pełzającymi
JX 60 44 / 60 29 3000 12 x12 20 x 12
JX 70 53 / 72 37 3000 12 x12 20 x 12
JX 80 60 / 82 41 3565 12 x12 20 x 12
JX 90 65 / 88 50 3565 12 x12 20 x 12
JX 95 70 / 95 44 3565 12 x12 20 x 12

 

Łatwy dostęp. Ergonomiczne stopnie i sze­roko otwierające się drzwi ułatwiają wsia­danie do komfortowej kabiny ciągnika JX.

Wszystko pod kontrolą. Elementy steru­jące są logicznie rozmieszczone, a czytelna i precyzyjna tablica wskaźników przedstawia wszystkie ważne informacje o funkcjach ciągnika.

Porządek w miejscu pracy. Półki, uchwyt na napoje i kieszeń na dokumenty ułatwiają utrzymanie porządku w kabinie.

Zawsze widoczne narzędzia. Dzięki wą­skim słupkom kabiny oraz dużym lusterkom wstecznym narzędzia robocze lub ciągniona przez ciągnik przyczepa znajdują się zawsze w polu widzenia.  

Kabina CASE IH JXKabina CASE IH JX

Niezależnie od tego, czy sam obsługujesz ciągnik, czy robią to twoi pracownicy
- komfort i bezpieczeństwo są zawsze ważne. ciągnik jx nie rozczaruje cię, ponieważ również środowisko pracy operatora zostało stworzone w duchu praktycznych rozwiązań.

Bezpieczeństwo operatora. Bezpieczeństwo użytkownika zostało uwzględnione w każdym aspekcie konstrukcji ciągnika JX. Szerokie, samooczyszczające się stopnie i solidne poręcze zapewniają bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z ciągnika. Kabina ciągnika JX jest odizolowana od przekładni i silnika, dzięki czemu przenoszenie ciepła i drgań zostało ograniczone, a ciągnik spełnia z nawiązką obowiązujące przepisy w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa pracy

Nieograniczony dostęp. Płaska podłoga w kabinie ciągnika JX nie tylko sprawia, że wsiadanie i wysiadanie jest łatwe ale także zapewnia operatorowi maksymalną swobodę ruchów w kabinie

Komfortowe siedzisko. Wygodne siedzisko ciągnika JX można szybko odpowiednio wyregulować, co zapewnia poczucie komfortu przez cały dzień pracy. Podłokietniki stanowią wyposażenie standardowe, a system amortyzacji łagodzi nieprzyjemne wstrząsy podczas jazdy po polu lub jazdy po drodze

Praca w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od tego, czy świeci słońce, pada deszcz, wieje silny wiatr, czy pada śnieg - w kabinie ciągnika JX panuje zawsze odpowiednia temperatura dzięki ogrzewaniu i wentylacji. W celu umożliwienia dopływu świeżego powietrza można dodatkowo uchylić boczne lub tylne okno, a jako wyposażenie opcjonalne dostępny jest też układ klimatyzacji

Mocne 4-cylindrowe silniki diesel. Silniki ciągników JX o pojemności skokowej 3,2 lub 4,5 litra stanowią klasę samą w sobie, gdy weźmiemy pod uwagę ich moment obrotowy, szybkość reakcji oraz oszczędność paliwa.

Turbosprężarka i chłodnica powietrza doładowującego. Wszystkie silniki ciągników JX są wyposażone w turbosprężarkę i chłodnicę międzystopniową typu powietrze-powietrze.


Zdumiewające rezerwy momentu obro­towego. Przy przyroście momentu obroto­wego na poziomie do 50% silniki ciągników JX oferują odpowiednie rezerwy do realiza­cji każdego zadania.

Łatwa praca. Płynna zmiana zakresów i zsynchronizowana zmiana biegów gwarantują łatwą i efektywną pracę w polu i podczas transportu drogowego.

Przekładnia odpowiednia do Twoich po­trzeb. Można wybierać spośród przekładni 12x4, 12x12 lub 20x12.
Opcja   biegów   pełzających.   Dzięki   8   | dodatkowym biegom pełzającym ciągnik JX nadaje się idealnie do prac specjalistycznych w zakresie uprawy warzyw.

Efektywny WOM. Standardowe wyposażenie to WOM o prędkości 540 obr/min i 540E. W trybie ekonomicznym narzędzia o niskim zapotrzebowaniu mocy pracują szczególnie oszczędnie w zakresie zużycia paliwa. Dostępny jest także WOM o prędkości 1.000 obr/min do pracy z narzędziami o dużym zapotrzebowaniu mocy.

WOM zależny. W przypadku zastosowań specjalistycznych WOM zależny umożliwia zsynchronizowanie prędkości obrotowej WOM z prędkością jazdy ciągnika.

Przekładnia odpowiednia do Twoich po­trzeb. Można wybierać spośród przekładni 12x4, 12x12 lub 20x12.
Opcja   biegów   pełzających.   Dzięki   8   dodatkowym biegom pełzającym ciągnik JX nadaje się idealnie do prac wyspecjalizowany w zakresie uprawy warzyw.

Bezpieczna jazda. Mocne hamulce z auto­matycznym załączaniem napędu na cztery koła zapewniają bezpieczny transport dro­gowy przy dużych prędkościach.

Praktyczna technologia. W konstrukcji przekładni zastosowano koła o skośnych zębach, ciśnieniowo smarowane łożyska oraz synchronizatory, co zapewnia prosty, wydajny i jednocześnie wytrzymały układ przeniesienia napędu. Biegi zostały w taki sposób rozłożone, aby uzyskać płynne przechodzenie pomiędzy zakresami biegów podczas prac w gospodarstwie, na polu i w trakcie transportu drogowego

Większy wybór. W zakresie zastosowań specjalistycznych przekładnia z biegami pełzającymi oferuje 8 dodatkowych biegów jazdy do przodu z prędkością do 250 metrów na godzinę przy znamionowej prędkości obrotowej silnika. Przełożenia te są załączane i wyłączane podczas pracy za pomocą osobnej dźwigni i sprawiają, że ciągnik JX jest idealną maszyną do flancowania lub zbioru warzyw.

PRAWDZIWA SIŁA NAPĘDOWA TWOJEGO GOSPODARSTWA.
PODNOSZENIE I TRANSPORTOWANIE ZA POMOCĄ TYLNEGO PODNOŚNIKA LUB ŁADOWACZA CZOŁOWEGO LRX FIRMY CASE IH, CZY TEŻ PRACE Z NARZĘDZIAMI NAPĘDZANYMI POPRZEZ WOM - NIEZALEŻNIE OD TEGO, JAKĄ PRACĘ MUSISZ WYKONAĆ, CIĄGNIK JX OFERUJE SWOJĄ WSZECHSTRONNOŚĆ.

Mocny układ hydrauliczny. Oddzielna pompa hydrauliczna zasila tylny podnośnik oraz zewnętrzne funkcje hydrauliczne, zapewniając szybkość reakcji podczas pracy z podnośnikiem, ładowaczem lub prz y opróżnianiu przyczepy. Do szczególnie wymagających zadań, napędu silników hydraulicznych lub jednoczesnego wykorzystania kilku funkcji hydraulicznych dostępna jest pompa hydrauliczna o większym wydatku, w ynoszącym 61 l / min.

Łatwe sterowanie podnośnikiem. Przy maksymalnym udź wigu wynoszącym 3.565 kg solidny uk ład trzypunktowy może bez problemu podnosić i transportować nar zędzia zawieszane.

W zależności od rodzaju wykony wanych prac oddzielne dźwignie umożliwiają ustawienie położenia podnośnika i regulację siły uciągu dla narzędzi zagłębianych w podłożu. Po dokonaniu ustawień tylny podnośnik można podnosić i obniżać za pomocą przycisku znajdującego się na błotniku.


Wydajna praca. Napęd na cztery koła stanowi odpowiedni wybór do prac na pochyłym terenie, zapewniając lepsze walor y trakcyjne i większe bezpieczeństwo. Do mniej wymagających prac wystar czający jest napęd na dwa koła.
 

 

Plik wideo: