Ciągnik CASE IH QUANTUM C

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /modules/views/views.module on line 842.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.

 

 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C
 • Ciągnik CASE IH QUANTUM C

Charakterystyka ciągników QUANTUM C

Modele Moc znamionowa ECE R1201) przy 2.300 obr. /min. [kW/KM] Pojemność zbiornika paliwo – standard / opcja (l) Udźwig tylnego podnośnika (kg) Maksymalny wydatek – układ kierowniczy / podnośnik i hydraulika zewnętrzna
Quantum 65C 48 (65) 75 2900 28 l /min. / 48 l /min. (opcjonalnie 64 l /min przy pompie o zwiększonym natężeniu przepływu)
Quantum 75C 57 (78) 75 2900
Quantum 85C 63 (86) 88 2900
Quantum 95C 71 (97) 88 2900

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA ZAPEWNIAJĄCA ŁATWE MANEWROWANIE CIĄGNIKIEM Z KABINĄ LUB BEZ KABINY, SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI. SERIA QUANTUM C FIRMY CASE IH OFERUJE DOKŁADNIE TO, CZEGO SZUKASZ.

Silniki czterocylindrowe o wysokim momencie obrotowym przy niskiej prędkości obrotowej i niskim zużyciu paliwa to recepta na sukces ciągników serii QUANTUM C.
Doskonała zwrotność. Mały rozstaw osi i niewielki promień skrętu zapewniają do­skonałe właściwości manewrowe ciągni­ków serii QUANTUM C.
Duży prześwit. Dzięki dużemu prześwitowi pod maszyną ciągniki QUANTUM C nadają się idealnie do wykonywania prac w rzę­dach roślin lub w pokosach ściętej uprawy bez ryzyka uszkodzenia rośliny.
Niska konstrukcja kabiny. Wysokość ka­biny wynosząca 2,42 m umożliwia łatwy wjazd ciągnikiem do niskich zabudowań i tuneli foliowych. Wersja ze składaną ramą zabezpieczającą jest jeszcze niższa.

Dostępny przedni TUZ i WOM. Mocowany na podwoziu podnośnik o dużym udźwigu w połączeniu z wałem odbioru mocy o prędko­ści 1000 obr./min daje jeszcze więcej moż­liwości zwiększenia wydajności.

Wszechstronna hydraulika. Dzięki wy­borowi dodatkowych zaworów hydrau­licznych, montowanych z tyłu lub między osiami, przepływ hydrauliczny zapewnia od­powiednią kontrolę nawet wysoce zaawan­sowanych technologicznie maszyn.


Prędkości obrotowe WOM dla każdego narzędzia. Dostępne są następujące pręd­kości obrotowe WOM: 540 i 540 Economy w przypadku niskiego zapotrzebowania na moc, 1000 w przypadku wysokiego zapo­trzebowania na moc oraz prędkość zależna WOM dla narzędzi specjalistycznych .

Wybór przekładni. Wydajność można jesz­cze bardziej zwiększyć, zamawiając skrzynię Powershuttle z 2-stopniowym systemem prędkości Powershift lub przekładnię z bie­gami pełzającymi dla maksymalnej precyzji podczas wykonywania prac z małą prędko­ścią.

Kompaktowy i wydajny. Jeśli szukasz lekkiego, uniwersalnego ciągnika, ale uważasz, że mniejsze ciągniki nie posiadają tak bogatej specyfikacji, jak większe modele – zapoznaj się z możliwościami ciągnika QUANTUM C! Ta wysoce wydajna maszyna łączy w sobie najlepsze zalety kompaktowego ciągnika uniwersalnego z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, które znasz z większych maszyn i których oczekujesz od firmy Case IH. Ciągnik QUANTUM C wyręczy Cię w pracy.

Pozwól, by ciągnik QUANTUM C firmy Case IH wykonał pełen zakres prac w polu. Ten wszechstronny ciągnik przeznaczony jest do stosowania nie tylko w gospodarstwach z użytkami zielonymi, gospodarstwach mlecznych lub hodowlanych, gospodarstwach uprawowych oraz przy hodowli warzyw i na fermach drobiu, lecz także w winnicach, sadach, parkach i ogrodach botanicznych.

Dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz wybierać spośród różnych opcji fabrycznych – od przedniego TUZ-u i WOM-u po opony do pracy na terenach zielonych lub opony do zastosowań przemysłowych, czy rolniczych. Ciągnik QUANTUM C trafi do Ciebie z pełnym wyposażeniem i gotowy do pracy. Ponadto kabina może zostać na życzenie wyposażona fabrycznie w wydajne filtry przeciwpyłkowe lub filtry węglowe absorbujące chemikalia, w zależności od zakresu planowanych prac.

NIEZALEŻNIE OD RODZAJU WYKONYWANYCH ZADAŃ CIĄGNIK QUANTUM C FIRMY CASE IH SZYBKO STANIE SIĘ MILE WIDZIANYM TOWARZYSZEM PODCZAS CODZIENNEJ PRACY. AMORTYZACJA STANOWISKA OPERATORA ZAPEWNIA CICHE ŚRODOWISKO PRACY ORAZ PŁYNNĄ JAZDĘ CIĄGNIKA W WERSJI BEZ KABINY. WERSJA Z KABINĄ OFERUJE NIEOGRANICZONĄ WIDOCZNOŚĆ I WYSOKI KOMFORT DZIĘKI DOSTĘPNEJ OPCJONALNIE KLIMATYZACJI.

Ciągnik QUANTUM C zapewnia doskonałą widoczność. Elegancka stylistyka ciągników Case IH QUANTUM C zapewnia nie tylko ich dobry wygląd, ale również nieograniczoną widoczność obszaru roboczego. Ciągnik zapewnia doskonałą widoczność tylnego podnośnika – jest to korzystne szczególnie podczas wymiany narzędzi i manewrowania w gospodarstwie. Podczas jazdy po drodze QUANTUM C zapewnia dobrą widoczność innych uczestników ruchu drogowego. Komfort jak w dużym ciągniku. Przestronne wnętrze kabiny oferuje wysoki komfort nawet operatorom o dużym wzroście. Szeroko otwierane, przeszklone drzwi zapewniają łatwy dostęp do ciągnika z obu stron. Nawet jeśli spędzasz cały dzień w kabinie, nowy, luksusowy fotel z podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa sprawia, że jazda w ciągniku QUANTUM C jest prawdziwą przyjemnością.
Logicznie rozmieszczone elementy sterujące. Elementy sterujące znajdujące się w ciągniku QUANTUM C są dobrze rozmieszczone i łatwe w obsłudze. Z obsługą ciągnika można się szybko zapoznać. Jest to szczególnie korzystne, gdy zatrudnia się pracowników sezonowych. Na tablicy przyrządów znajdują się zarówno analogowe wskaźniki, jak i cyfrowe wyświetlacze, które dostarczają precyzyjnych informacji.
Kompaktowa konstrukcja w połączeniu z doskonałymi właściwościami manewro­wymi sprawiają, że ciągniki serii QUANTUM C poradzą sobie z każdym zadaniem. Niski poziom hałasu i drgań dzięki amortyzacji pomostu ciągnika QUANTUM C. Łatwy dostęp do stanowiska pracy operatora i logicznie rozmieszczone elementy sterujące zapewniają łatwość obsługi ciągnika QUANTUM C.

Łatwy dostęp. Szeroko otwierane, wysokie przeszklone drzwi kabiny zapewniają łatwy dostęp do ciągnika z obu stron.
Elastyczna regulacja. Fotel operatora i kolumna kierownicy są w pełni regulowane. Dzięki temu każdy operator, niezależnie od wzrostu, może ustawić najbardziej wygodną dla siebie pozycję.
Klimatyzacja. Dostępny opcjonalnie, in­stalowany fabrycznie układ klimatyzacji za­pewnia chłodne powietrze w kabinie i przej­rzyste szyby niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.
Doskonała widoczność. Duża przeszklona powierzchnia zapewnia wyjątkową widocz­ność. Dostępna wycieraczka i spryskiwacz tylnej szyby gwarantują dobrą widoczność w każdych warunkach pogodowych.

Amortyzowany pomost. Niezależnie od tego, czy ciągnik posiada kabinę czy nie: całe stanowisko obsługowe operatora i wszystkie elementy sterujące są amortyzowane, co pozwala ograniczyć szkodliwe drgania i obniżyć poziom hałasu.
Niska konstrukcja. W sytuacji, gdzie liczy się każdy centymetr, ramę zabezpieczającą ciągników bez kabiny można złożyć. Ciągnik można również zamówić z poziomym wydechem.
Przejrzysta tablica przyrządów. Za pomocą przyrządów znajdujących się na tablicy rozdzielczej, można monitorować każdą funkcję ciągnika. Operator otrzymuje jasne i precyzyjne informacje.
Przyjazny dla użytkownika. Wersje ciągnika z kabiną i bez kabiny charakteryzują się takim samym logicznym rozmieszczeniem elementów sterujących, które zostały jasno oznaczone i są łatwe w obsłudze.
Kompaktowa z zewnątrz, przestronna wewnątrz.
 

CZTERY MODELE DO WYBORU O MOCY OD 65 KM DO 97 KM. WŚRÓD TYCH WYDAJNYCH CIĄGNIKÓW UNIWERSALNYCH KAŻDY MOŻE ZNALEŹĆ MASZYNĘ ODPOWIEDNIĄ DLA SWOICH POTRZEB.


Doskonałe osiągi lekkiego ciągnika QUANTUM C. Dzięki wszechstronnemu i zwrotnemu ciągnikowi QUANTUM C masz wszystko pod kontrolą. Wysoka moc wałka WOM i znakomity wskaźnik mocy do masy umożliwiają wcześniejsze rozpo­częcie pracy w sezonie i wykonywanie prac na miękkim podłożu bez ryzyka związanego ze zbyt wysokim obciążeniem. Rezerwa momentu obrotowego wynosząca do 46% zapewnia doskonałe osiągi ciągników QUANTUM C. Ciągniki przyjazne dla środowiska.

Silniki stosowane w ciągnikach QUANTUM C z łatwością spełniają najnowsze normy dotyczące poziomu hałasu i emisji spalin. Cicha praca i opcja wydechu na słupku A (w wersjach z kabiną) sprawiają, że ciągnik jest przyjazny dla operatora i środowiska. Do pracy w sadach istnieje możliwość zamówienia niskiego poziomego wydechu.

Łatwa konserwacja.Podnoszona pokrywa silnika zapewnia całkowity dostęp do silnika. Dzięki temu możliwa jest szybka i łatwa codzienna kontrola, nawet jeżeli narzędzie zamontowane jest z przodu ciągnika. Silnik bez problemu uruchamia się w każdych warunkach pogodowych, co zapewnia niezawodność w każdym sezonie. Duży zbiornik paliwa, który można z łatwością napełnić z poziomu podłoża, zapewnia możliwość pracy przez cały dzień bez przerw.

Wydajne 4-cylindrowe silniki diesel.
Ciągniki QUANTUM C wyposażone są w silniki o pojemności 3,2 lub 4,5 litra, któ­re charakteryzują się wysokim momentem obrotowym, znakomitą szybkością reakcji oraz niskim zużyciem paliwa.
Lepsza wydajność w chłodnych warun­kach pogodowych. Dzięki wentylatorowi Visco silnik szybciej osiąga temperaturę roboczą. Umożliwia to efektywną pracę silnika także podczas bardzo niskich tem­peratur.

Imponująca rezerwa momentu obroto­wego. Przy rezerwie momentu obrotowe­go wynoszącej do 46% silniki stosowane w ciągnikach serii QUANTUM C są zawsze go­towe dostarczyć więcej mocy, gdy będziesz tego najbardziej potrzebował.

Łatwy dostęp do serwisowania silnika.
Podczas konserwacji można całkowicie pod­nieść pokrywę silnika, co zapewnia dostęp do wszystkich komponentów silnika, nieza­leżnie od rodzaju zamocowanego narzędzia.
Precyzyjny wtrysk paliwa. Rotacyjna pompa wtryskowa zapewnia precyzyjne odmierzanie dawki paliwa, co umożliwia szybką reakcję na zmieniające się zapotrze­bowanie ciągnika na moc.

Bardzo stabilna, lekka konstrukcja silnika.
Zgodnie z koncepcją ciągnika QUANTUM C, konstrukcja silnika została udoskonalona w celu zapewnienia większej wytrzymałości przy utrzymaniu minimalnej masy całkowitej ciągnika.


Przyjazny dla środowiska. Wewnętrzny system recyrkulacji spalin (EGR), niższy poziom emisji spalin oraz dłuższe odstępy między przeglądami zapewniają większą wydajność i są bardziej przyjazne dla środowiska.
Biodiesel. W silnikach ciągników serii QUANTUM C można stosować 100% biodiesel (B100).
 

W CIĄGNIKACH SERII QUANTUM C SZCZEGÓLNY NACISK ZOSTAŁ POŁOŻONY NA SZEROKI WYBÓR OPCJI I WSZECHSTRONNOŚĆ. WSZYSTKIE PRZEKŁADNIE DOSTĘPNE DLA TEJ SERII SĄ PRECYZYJNIE KONSTRUOWANE Z ZASTOSOWANIEM ZSYNCHRONIZOWANEGO   MECHANIZMU ZMIANY PRZEŁOŻEŃ. DZIĘKI TEMU BEZ TRUDU MOŻESZ WYKONYWAĆ KAŻDĄ PRACĘ.


Niezawodna konstrukcja przekładni. Zarówno przekładnie mechaniczne, jak i Powershift są wyposażone w samonastawne wytrzymałe sprzęgła, co zapew­nia płynne i bezpośrednie przenoszenie mocy na koła ciągnika. Przekładnia Powershift zapewnia łatwą zmianę biegów. W dwóch zakresach prędkości operator może za pomocą odpowiedniego przycisku płynnie zmieniać biegi bez konieczności użycia sprzęgła. Technologia ta, która sprawdziła się już w praktyce w większych ciągnikach firmy Case IH, jest teraz dostępna również w ciągnikach QUANTUM C. Dzięki temu można osiągać maksymalną wydajność podczas pracy w polu i gospodarstwie, a także podczas transportu drogowego. Doskonałe właściwości manewrowe dzięki dźwigni Powershuttle.Ciągniki QUANTUM C mogą być wyposażone w dźwignię zmiany kierunku jazdy Power-shuttle, montowaną na kolumnie kierownicy. Położenie to pozwala operatorowi pozostawić obie ręce na kole kierownicy i poprzez delikatny ruch dźwignią Po-wershuttle zmienić kierunek jazdy.
Precyzyjna praca przy niskich prędkościach. Dostępna opcjonalnie przekład­nia z biegami pełzającymi, która umożliwia prędkość min. 300 m/h, zapewnia dużą dokładność i precyzję wykonywanych prac podczas sadzenia lub zbioru precyzyjnego roślin. Biegi pełzające stanowią oddzielny zakres, który nie ma wpływu na pozostałe przełożenia w skrzyni biegów.

Opcja przekładni z biegami pełzającymi zwiększa wszechstronność ciągników QUANTUM C i umożliwia ich wykorzystanie także do prac wykonywanych przy małej prędkości jazdy. 

Całkowicie zsynchronizowana przekład­nia. Każda zmiana przełożenia jest zsyn­chronizowana, co umożliwia łatwą zmianę biegów.


Wybierz poziom zaawansowania tech­nologicznego. Dostępnych jest wiele wariantów przekładni: od prostych z me­chaniczną zmianą biegów do przekładni z hydrauliczną zmianą przełożeń.
Przekładnia Powershuttle. Przesuwana bez trudu dźwignia umożliwia zatrzymanie i płynną zmianę kierunku jazdy ciągnika, co zapewnia szybkie i łatwe manewrowanie.
Przekładnia Powershift. Przekładnia Po-wershift o 2 stopniach prędkości pozwala na maksymalne wykorzystanie wydajności ciągnika.

Przekładnia 16x16 z mechaniczną zmianą kierunku jazy lub przekładnią nawrotną Powershuttle zapewnia możliwość uzyskania prędkości jazdy do 40 km/h.
Przekładnia 32x16 z mechaniczną prze­kładnią nawrotną i przekładnią redukcyjną lub z przekładnią nawrotną Powershuttle i 2-stopniową Powershift oferuje podwójną ilość biegów jazdy do przodu.
Przekładnia 28x16 z mechaniczną przekład­nią nawrotną i biegami pełzającymi zapew­nia wybór prędkości jazdy odpowiedniej do każdego zadania.
Przekładnia 44x16 z przekładnią nawrotną Powershuttle, 2-stopniową Powershift oraz z biegami pełzającymi oferuje najwyższy poziom zaawansowania technologicznego.

CIĄGNIKI CASE IH QUANTUM C DOSTOSOWUJĄ SIĘ SZYBKO DO NOWYCH WARUNKÓW GLEBOWYCH I ROBOCZYCH. ELASTYCZNOŚĆ SILNIKA I PRZEKŁADNI ZAPEWNIA IDEALNE WALORY TRAKCYJNE ORAZ ZDOLNOŚĆ SZYBKIEJ REAKCJI W KAŻDEJ SYTUACJI.


Ciągniki serii Quantum C zamieniają moc w produktywność.

Blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi dla maksymalnej przyczepności. Ciągnik QUANTUM C jest w stanie z łatwością poradzić sobie z najtrudniejszymi warunkami dzięki blokadzie mechanizmu różnicowego tylnej osi, która zapobiega poślizgom oraz zapewnia pełne przenoszenie mocy na oba tylne koła
Maksymalna siła hamowania. Po wciśnięciu obydwu pedałów hamulców ciągnik QUANTUM C natychmiast staje w miejscu. Ciągnik ten może zostać także wyposażony w hamulce tarczowe przedniej osi. Przy uruchomieniu hamulców automatycznie zostaje włączony napęd na cztery koła, aby zapewnić maksymalną siłę hamowania. Dostępny opcjonalnie zawór hydraulicznych hamulców przyczepy synchronizuje hamulce ciągnika i przyczepy, dzięki czemu duże obciążenie jest pod kontrolą
Opony odpowiednie do każdego zadania. Ciągniki serii QUANTUM C mogą zostać wyposażone fabrycznie w szerokie opony o małym nacisku na podłoże do delikatnych prac trawnikowych na polach golfowych, opony o specjalnym wzorze bieżnika do pracy na boiskach sportowych, opony o blokowym wzorze bieżnika do długotrwałego wykonywania prac drogowych lub w zwykłe opony rolnicze

MAŁY CIĄGNIK, ALE DUŻE MOŻLIWOŚCI. W ZAKRESIE HYDRAULIKI I WAŁKA WOM CIĄGNIK QUANTUM C OFERUJE WYDAJNOŚĆ, JAKIEJ ZAZWYCZAJ SPODZIEWASZ SIĘ PO WIĘKSZYCH CIĄGNIKACH.

Ciągniki serii Quantum C są w stanie wykonać każdą pracę.

Wydajne układy hydrauliczne. Optymalna geometria  podnośnika umożliwia szybkie i efektywne podnoszenie dużego obciążenia. Zarówno w przypadku wersji podnośnika z prostym mechanicznym sterowaniem, jak i z precyzyjną elektroniczną kontrolą czujniki siły uciągu na dolnych cięgłach zapewniają stabilną pracę podnośnika.  Ciągniki serii QUANTUM C posiadają dwa odrębne układy hydrauliczne: jeden jest odpowiedzialny za układ kierowniczy, a drugi za podnośnik i zawory hydrauliki zewnętrznej. Pompa o natężeniu przepływu 48 l/min, która zasila tylny podnośnik zawory hydrauliki zewnętrznej zapewnia szybką reakcję i umożliwia udźwig 2900 kg. Do bardziej wymagających zadań dostępna jest także pompa o wyższym wydatku wynoszącym 62 l/min.

Łatwe w obsłudze zawory hydrauliki zewnętrznej. Ciągniki mogą być wyposażone w maksymalnie 4 zawory hydrauliki zewnętrznej obustronnego działania i oferują dodatkowo możliwość elektronicznego przekierowania przepływu oleju na 2 zaworach obustronnego działania Dzięki temu można obsługiwać narzędzie lub kilka narzędzi wymagających maksymalnie 6 oddzielnych linii obustronnego działania. Dla większej wygody podczas stosowania przednich narzędzi można zamówić 2 zawory międzyosiowe. Wszystkie zawory są wyposażone w oznaczone połączenia wtykowe, które mogą być obsługiwane jedną ręką.

Trzy prędkości WOM dla maksymalnej wszechstronności. Dzięki trzem prędkościom obrotowym WOM (540 / 540E / 1000 obr./min) ciągniki serii QUANTUM C mogą być wykorzystywane przez cały rok. Niezależnie od tego, czy stosujesz brony wirnikowe, siewnik, opryskiwacz, kosiarkę posypywarkę piasku, odśnieżarkę czy maszynę do przycinania żywopłotów - ciągniki serii QUANTUM C są gotowe do pracy w każdym sezonie Opcjonalny przedni TUZ i WOM. Przednie narzędzia jeszcze bardziej zwiększają wszechstronność ciągnika QUANTUM C i wydłużają jego sezon roboczy.

Dzięki lepszej widoczności narzędzia podłączanego z przodu możliwa jest bardziej precyzyjna praca i szybsze tempo pracy. System zintegrowany z konstrukcją ciągnika zapewnia udźwig 1660 kg i gwarantuje pełne przenoszenie mocy silnika na przedni WOM o prędkości 1000 obr./min